Zařizujete nový interiér nebo rekonstruujete ten stávající a nevíte, kde začít? Chápu, že může být složité vyřešit optimálně dispozici interiéru a vybrat a sladit všechny materiály a nábytek. Pokud se vám líbí nadčasové interiéry, které spojují moderní styl s přírodními prvky, pojďte do toho se mnou.

Konzultace

CENA: 2 500 Kč / konzultaci

Každému návrhu předchází konzultace. Během této první osobní schůzky probereme vaše představy a očekávání. Potřebuji vás trochu poznat a pochopit vaše přání, abych pro vás vytvořila osobitý interiér, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu, a ve kterém se budete cítit příjemně. Tato schůzka by měla ideálně proběhnout v řešeném prostoru, který si následně zaměřím. 

Na základě konzultace vám připravím cenovou nabídku na službu, kterou požadujete.

Pokud nechcete řešit návrh celého interiéru, ale nevíte si rady s prostorem, můžete si nechat zpracovat dispozici samostatně. Po úvodní schůzce pro vás navrhnu dispoziční řešení vašeho prostoru. Správně vyřešená dispozice je základem dobře fungujícího interiéru. Dispoziční řešení spolu zkonzultujeme. Já vám vysvětlím navržené řešení a vy mi sdělíte své připomínky, které následně do návrhu zapracuji.

Dispoziční řešení

cena je stanovena individuálně dle složitosti projektu

Návrh

cena je stanovena individuálně dle složitosti projektu

Návrh interiéru zahrnuje dispoziční řešení, vzorkovnici materiálů a barev. Dále návrh jednotlivých prvků od podlahy až po doplňky. Pro vaši lepší představu vám připravím fotorealistickou vizualizaci. Navržený interiér vám představím a vše spolu projdeme, abyste byli s návrhem spokojeni. Vaše připomínky následně zapracuji.

V případě zájmu vám připravím podklady pro truhláře, elektrikáře či obkladače.

Nemáte čas shánět kvalitní řemeslníky a dohlížet, zda realizace probíhá podle návrhu? Ráda vám zajistím cenovou nabídku a s řemeslníky vykomunikuji navržené řešení do nejmenších detailů. Rovněž vám zajistím cenovou nabídku na konkrétní zařizovací prvky. Projdeme spolu jednotlivé vzorky materiálů, abyste si mohli vše „osahat“. Rozhodnete-li se pro realizaci, podklady pro výrobu nábytku na míru jsou zahrnuty v ceně realizace.

Realizace

cena je stanovena individuálně na základě návrhu