Jste novými majiteli zahrady nebo zahradu již nějakou dobu vlastníte, ale nenašli jste si k ní zatím cestu? Ukážu vám, co vám vaše zahrada může nabídnout a jak ji můžete využít do posledního metru.

Je jen na vás, zda bude chtít vytvořit návrh celé zahrady nebo jen její části. Stejně tak se rozhodnete, zda si zahradu budete chtít realizovat sami podle mého návrhu nebo tuto činnost raději svěříte odborné firmě, kterou vám ráda doporučím.

Každému návrhu předchází konzultace. Během této první osobní schůzky probereme vaše představy a očekávání. Potřebuji vás trochu poznat a pochopit vaše přání, abych pro vás vytvořila zahradu, která bude odpovídat vašemu životnímu stylu, a ve které se budete cítit příjemně po celý rok. Tato schůzka by měla ideálně proběhnout na vaší zahradě. V rámci našeho setkání si zahradu zaměřím a nafotím. Zkonzultujeme kvalitu vaší půdy. Zároveň vám vysvětlím průběh mé práce, a jaké výstupy ode mě dostanete.

Na základě konzultace vám připravím cenovou nabídku na službu, kterou požadujete

Konzultace

CENA: 3 500 Kč / konzultace

Studie

cena je stanovena individuálně dle složitosti projektu a rozlohy pozemku

Po úvodní schůzce pro vás vytvořím 2D studii zahrady. Jedná se o ideový návrh základní koncepce zahrady na základě zaměření a vašich preferencí. Studii spolu zkonzultujeme. Já vám vysvětlím myšlenku návrhu zahrady a vy mi sdělíte své připomínky, které následně do studie zapracuji. Studii je možné zpracovat samostatně, pokud nechcete řešit návrh celé zahrady.

2D návrh zahrady obsahuje:

  • Studii
  • Textovou část – popis důležitých prvků a použitých materiálů, seznam rostlin
  • Vytyčovací plán
  • Osazovací plán
  • Návrh zahradních dekorací a nábytku

Veškeré dodané plány jsou v měřítku. Případně jsou plány okótované.

Návrh

cena je stanovena individuálně dle složitosti projektu

Realizace

cena je stanovena individuálně na základě návrhu

Jde se kopat :). Pokud máte chuť a možnosti zrealizovat si zahradu sami, zohledním tuto skutečnost již při tvorbě návrhu. Po domluvě s vámi navrhnu pouze takové prvky, které budete schopni sami zrealizovat nebo si určíte, zda zadáte složitější prvky odborné firmě a zbytek zahrady si vyřešíte ve své režii. Díky podrobnému návrhu budete schopni odhadnout, kolik utratíte za jednotlivé materiály a jaké množství budete potřebovat. Podrobný seznam použitých rostlin vám usnadní poptávku u prodejců.

Každý jsme jedinečný a každý máme nadání na něco jiného. Pokud je pro vás přijatelnější nechat si zahradu komplexně zrealizovat odborníky, ráda vám doporučím vhodný realizační tým a zajistím cenovou nabídku.

Stejně tak vám pomohu s výběrem zahradního nábytku a dekorací.